INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE

Individuální psychoterapie a konzultace probíhají po telefonické či emailové domluvě v Ústí nad Orlicí. Moje služby nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění, nepotřebujete tudíž doporučení od lékaře. Díky tomu Vám mohu zaručit naprostou diskrétnost a anonymitu, krátkou objednací lhůtu a termín dle Vašich možností.

Možnost domluvit terapii taktéž online – přes Skype, Google Meet, apod… dle Vašich možností a preferencí.

Kdy vyhledat psychoterapeutickou pomoc?

Pravděpodobně každý z nás se někdy dostal do obtížné životní situace – a v průběhu života mnohdy nejen do jedné. S některými z nich jsme schopni si poradit sami, u některých z nich stačí podpora a povzbuzení od rodiny či blízkých přátel. Terapii je z mého pohledu dobré zvážit a využít ve chvílích, kdy:

  • náročné životní situace trvají delší dobu;
  • Vaše standardní mechanismy řešení náročných situací selhávají;
  • dlouhodobě zažíváte pocity smutku, beznaděje;
  • cítíte nespokojenost (ať už znáte či neznáte příčinu);
  • potřebujete se zorientovat v problému, sami v sobě;
  • máte pocit, že jste v nějakém problému zacykleni;
  • chcete pracovat na svém sebepoznání, sebe-rozvoji;
  • máte chuť se v životě zastavit, věnovat se sami sobě;
  • …. Vás to prostě napadne, protože každé téma, se kterým přijdete, stojí za pozornost.

Jak pracuji?

Základy terapeutické práce mi dal 5letý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik SUR, psychodynamicky a hlubinně orientovaný přístup k člověku. Je tedy pravděpodobné, že se moje pozornost bude obracet nejen k Vašemu aktuálnímu prožívání, ale také do Vašeho dětství a raných rodinných vazeb. Jelikož psychodynamická psychoterapie vychází z psychoanalýzy, část mého zájmu bude směřovat také k Vašemu nevědomí, vnitřním konfliktům, snům, apod. Při práci také ráda využívám prvky biosyntézy, tj. směru, který propojuje psychické a fyzické procesy (např. psychosomatika).

Podmínky spolupráce

Ve své terapeutické praxi se řídím Etickým kodexem ČAP, veškerá sdělení a informace řečené na konzultaci jsou důvěrného charakteru, tzn. že je bez Vašeho souhlasu nebudu nikde komunikovat.
Storno podmínky: V případě, že se nebudete moci na konzultaci dostavit, 24 hodin dopředu je možné ji přesunout či zrušit. Pokud termín v této lhůtě nedodržíte, bude konzultace počítána, jakoby standardně proběhla.

Ceník

Cena: 800 Kč / 50 min.
Platby probíhají buď v hotovosti, nebo převodem na účet.